Перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом підлягає спеціальним законодавчим положенням. Особливо це відноситься до маркування товарів, а також спеціального режиму перевезення і належного оформлення транспортної документації. Кожна транспортна одиниця, що перевозить небезпечні вантажі, комплектується предметами додаткового обладнання, перелік яких визначається залежно від класів небезпеки, визначених для небезпечних вантажів. Наше підприємство має безстрокову Ліцензію з надання послуг внутрішніх та міжнародних перевезень небезпечних вантажів вантажними автомобілями, причепами та напівпричепами. Важливо, що наші співробітники, яким доручено доставку товарів, обізнані у практичних аспектах їх транспортування, відповідно до правил. Саме тому наші водії пройшли навчання та отримали Свідоцтва про підготовку до перевезення небезпечних вантажів (ДОПНВ).

Для транспортування звичайних вантажів ми використовуємо нові тентові напівпричепи (об”єм 95 м3, висота вантажу може досягати 2,7 м). Всі напівпричепи із можливістю зсувного даху. Автопотяг з напівпричепом MEGA (об”єм 102 м3, висота вантажу може досягати 3,0 м) транспортує негабаритний вантаж.

Наш автопарк володіє рефрижераторними напівпричепами для перевезення вантажів, що потребують спеціального температурного режиму (від -20 до +30). 10 РЕФів поставляють нашим клієнтам охолоджені товари по всій Європі та країнах СНД. Це гарантує оптимальне збереження особливих товарів для наших клієнтів.